program Design

Program Design dedykowany jest najbardziej wymagającym Klientom, którzy mają własną wizję mieszkania. Nasz zespół pomoże ją zrealizować.
Profesjonalni projektanci, wykonawcy oraz koordynatorzy przygotują dokumentację i zakres prac.

1
Konsultacje z projektantem

Aby nasz projektant w pełni zrozumiał jakie są najistotniejsze elementy w koncepcji projektu ważne jest, aby szczegółowo omówić funkcjonalność powierzchni, preferowane style i kolory oraz generalny budżet właściciela. Zapewni to, że początkowe założenia będą ściśle kontrolowane i wiernie przedstawią potencjalny wygląd mieszkania.

2
Prezentacja i wybór koncepcji

Następnie nasz projektant przygotowuje kilka ogólnych propozycji i sugestii do zaprezentowania klientom, na bazie których może być ustalony finalny projekt wystroju wnętrza.

3
Opracowanie projektu technicznego i kosztorysu

Nadchodzi czas kiedy ster przejmuję nasz zespół techniczny. Po otrzymaniu dokumentacji od projektanta wnętrz, rozpoczynają wykonanie prac w ramach kosztorysu. Wszystkie te prace są prowadzone w ścisłej współpracy z właścicielami mieszkań, tak aby upewnić się, że ostateczny projekt spełnia nie tylko wizualne i funkcjonalne potrzeby klientów, ale jest również zgodny z technicznym i finansowym założeniem.

4
Wyposażenie i umeblowanie wnętrza

Rozpoczyna się najbardziej wymagający etap prac. W ciągu około 8 tygodni ekipa budowlana wykonuje całość zaplanowanych prac wykończeniowych wraz z pełnym umeblowaniem wnętrza.

5
Odbiór przez Klienta

Po skończonej pracy zespołu technicznego, zapraszamy właścicieli w celu oceny wykonania i końcowego odbioru profesjonalnie zaaranżowanego apartamentu. Klient decyduje również czy według jego uzania są potrzebne jeszcze drobne modyfikacje lub dodatkowe doposażenie wnętrza.

Masz własny projekt?

Masz już nawet materiały?

Masz własny projekt?

Jeśli właściciel mieszkania preferuje własny projekt wystroju lub usługi swojego projektanta wnętrz, również zapraszamy do współpracy.

Masz już nawet materiały?

Nawet jeśli klient jest już w posiadaniu wszystkich materiałów budowlanych i wykończeniowych, jesteśmy również w stanie zagwarantować doświadczony zespół pracowników budowlanych i profesjonalny nadzór, aby zapewnić sukces całego przedsięwzięcia.